Cryptolocker Dosya Kurtarma

Cryptolocker Dosya Kurtarma

Teknoloji hayatımızı ne kadar kolaylaştırıyorsa virüsler de o kadar zorlaştırıyor. Her geçen gün bir yenisi ile karşılaştığımız bu virüsler hayatı bize zindan ediyor. Teknolojinin maruz kaldığı bu saldırılar sebebiyle birçoğumuzun gün geçmiyor ki emeği boşa gitmiş olmasın. Saatlerce hazırladığınız projeler, anlaşmalar, finans muhasebe verileri, fotoğraflar. Aslında birçok geri dönüşü sağlanamayan belge, video ve dokümanların kaybı gerçekleşiyor. Cryptolocker bu virüslerden sadece bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Cryptolocker, bilgisayarımızı alt üst eden ve dosyalarımıza erişimimizi engelleyen bir virüs olarak sistemimizin tamamını etkilemektedir.

Cryptolocker verilerimizin içerisinde yer aldığı dosyaları şifreliyor. Ne yaparsanız yapın bu dosyalara erişim sağlayamıyorsunuz. Dosyayı açmaya çalıştığınızda ücret ödemeniz gerektiğini öğreniyorsunuz. Bu gerçekle karşı karşıya kaldığınızda ise o ücreti ödediğinizde dahi dosyalarınızı kurtaracağınıza dair bir garanti söz konusu bile değil.  İşte bu can sıkıcı durumdan kurtulmak için çareler üretmeye başlıyoruz. Bizler bu noktada devreye giriyor ve bu kabus yaşatan virüse karşı gerekeni yapıyor; dosyalarınızın büyük kısmını kurtarabilmeyi başarıyoruz. Cryptolocker Dosya Kurtarma işlemi gerçekleştirerek laboratuvar ortamında gerçekleştirilmektedir. Amaç bilgisayar virüsü temizlemek değil dosyaları bu şifreden kurtararak açmaktır. Bilgi ve belgelerinize ulaşarak Cryptolocker Dosya Kurtarma işlemi gerçekleştirilmektedir. Basit bir e-mail olarak gözüken bu virüs açıldığı andan itibaren tüm dosyalarınızı kullanılamayacak hale getirerek sizleri zor durumda bırakıyor. Cryptolocker Dosya Kurtarma ile ilgili olarak veri kurtarma merkezimiz tarafından titiz bir çalışma gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin en güvenilir veri kurtarma merkezi olan bizler sizi bu dertten kurtararak emeklerinizin zayi olmasını önlemiş oluyoruz. Farklı sitelerden gelen içeriğini bilmediğiniz mailleri açmayarak bu virüsten etkilenmeyebilirsiniz. Ancak bir kez Cryptolocker bilgisayarınıza karşı saldırıya geçmişse artık yapılacak tek şey Cryptolocker Dosya Kurtarma işlemi için bizlere başvurmaktır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir çözüm için en doğru tercih olan bizler ile hemen iletişime geçin ve dosyalarınızı yeniden kullanabilir hale gelin.

Kısa sürede virüs sayesinde şifrelenen dosyalarınız açılabilir hale gelmekte ve verilerinizin tamamına yakını kurtarılabilmektedir. Hemen bize ulaşın ve sizler için sunmuş olduğumuz hizmetten yararlanmak için harekete geçin.